[C]raiova [C]ounter [S]trike

AcasaCalendarFAQInregistrareConectareSTATS CCSRadio kiss FM
Welcome to [C]raiova[C]ounter[S]trike [!][!][!] -=[ Cautam Admini cu experienta care pot tine redirecte!] Serverul s-a redeschis Connect CraiovaCS.No-Ip.Org va asteptam

Distribuiţi | 

O Mica Problema Wild-Bacau.malware-site.www

In jos 
AutorMesaj
Tyger
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 34
Localizare : Bacau
Joburi/Distractii : RDS-RCS
Stare de spirit : Normal
Warn :
0 / 30 / 3

Data de inscriere : 01/07/2009

MesajSubiect: O Mica Problema Wild-Bacau.malware-site.www   Mier Iul 01, 2009 10:35 pm

Mey fratilor am si io un serv de cs non-stop si cineva m-a invitat sa ma alatur voua, dar problema e ca io tin serv pe un pc mai vechi si tine 32 de useri, serv are in medie 20 de jucatori online, net pe fibra optica, este vorba de serverul FARA RECLAMA. Cerintele voastre sunt cam indiscrete, adik mie nu imi convine sa postez numele adminilor si adresele lor de YM, am forum si cine vrea sa ia legatura cu noi posteaza acolo. Daca acceptati sa ma alatur voua dar fara a expune adresele si numele adminilor cu cea mai mare placere, daca nu, imi pare bine ca v-am cunoscut. Sper sa nu deranjeze pe nimeni mesajul asta si astept raspunsul de la voi in continuarea topicului deschis de mine.

Cu Stima: Tyger owner of FARA RECLAMA
Sus In jos
http://wild-bacau.forumotion.com
CrYstY
Administrator
Administrator

masculin
Numarul mesajelor : 2287
Varsta : 26
Warn :
0 / 30 / 3

Data de inscriere : 24/12/2008

MesajSubiect: Re: O Mica Problema Wild-Bacau.malware-site.www   Joi Iul 02, 2009 6:14 am

ok Tyger eu te-am invitat
Sus In jos
Ic3B0y
Administrator
Administrator

masculin
Numarul mesajelor : 1732
Warn :
0 / 30 / 3

Data de inscriere : 23/12/2008

Foaie de personaj
Marin:

MesajSubiect: Re: O Mica Problema Wild-Bacau.malware-site.www   Joi Iul 02, 2009 5:53 pm

Noi team invitat ....acum ramane la alegerea ta daca accepti invitatia noastra si daca accepti conditile :)

Team CCS For You Forever!! www.CraiovaCS.tk !!
Sus In jos
Tyger
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 34
Joburi/Distractii : RDS-RCS
Stare de spirit : Normal
Warn :
0 / 30 / 3

Data de inscriere : 01/07/2009

MesajSubiect: Re: O Mica Problema Wild-Bacau.malware-site.www   Joi Iul 02, 2009 10:47 pm

Bine fratilor, eu nu accept conditiile, daca in timp le modificati poate ma anuntati si pe mine. Eu va urez succes in continuare si va respect munca. Imi pare rau de deranj. Puteti sa stergeti topicul facut de mine, nu are rost sa va tineti forumul incarcat cu prostii.

Bafta multa!!!
Sus In jos
http://wild-bacau.forumotion.com
CrYstY
Administrator
Administrator

masculin
Numarul mesajelor : 2287
Varsta : 26
Warn :
0 / 30 / 3

Data de inscriere : 24/12/2008

MesajSubiect: Re: O Mica Problema Wild-Bacau.malware-site.www   Sam Oct 03, 2009 4:02 pm

TOPIC CLOSED
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: O Mica Problema Wild-Bacau.malware-site.www   

Sus In jos

O Mica Problema Wild-Bacau.malware-site.www
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[C]raiova [C]ounter [S]trike :: -=[ Craiova Counter-Strike ]=- :: Cerere Inscriere Server In CCS-
Mergi direct la: